Türkiyenin İlk ve En Büyük Otomatik Kapı Üreticisi
Kurumsal HakkımızdaMarkalarımızBasında Biz Referanslar Ürünlerimiz
Üretim Panel Çekme Hattımız Sac Dilme ve Abkant Mikro delik ve Kesme Kalıplarımız Elektrostatik Toz Boya Kaynakhane Seksiyonel Panel ve Ray Hazırlık Fotoselli Kapı Üretimi Kalite Yönetim Sistemimiz Galeri Fotoğraflar Videolar Market Yedek Parça Servisler Kullanım Klavuzları Montaj Klavuzları Garanti Koşulları Sık Sorulan Sorular Dökümanlar Kataloglarımız Garanti Belgesi Marka Tescil Belgeleri Tsek Belgesi Kalite Yönetim Sertifikaları CE Belgeleri Ürün Sertifikaları ExportKariyerİletişim
Kalite Yönetim Sistemimiz

Kalite Yönetim Sistemimiz

Kalite ve İş Sağlığı Güvenliği “Entegre” yönetim sistemi.;

“ Otomatik kapı ve kepenk üretimi, satışı, montajı ve teknik servis hizmetleri”

konularını kapsamaktadır.

Firmamızda kurulmuş olan entegre yönetim sistemine göre kapsam dışı bırakılan madde bulunmamaktadır.

 

Firmamız, Entegre Yönetim Sistemini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı standartlarına uygun şekilde hazırlamış ve dokümante etmiştir.

 

Dokümante edilen bu entegre yönetim sistemi tüm firmamız personeli tarafından uygulanacak ve iyileştirilecektir.

Firmamız entegre yönetiminde “süreç yaklaşımını” benimser. Entegre Yönetim Sistemi kapsamındaki süreçlerin adları, sıraları ve birbirleriyle ilişkileri PS.01 Süreç Etkileşim Şemasında verilmiştir. Ayrıca her bir süreç için oluşturulan Süreç Akış Şemaları ile bu süreçlerin işleyişine ilişkin detaylı bilgilere ulaşmak mümkündür. Süreç Akış Şemalarında her bir sürece ait akış şeması, faaliyetler, gerekli açıklamalar yer almaktadır. KEK.03 Hedeflerimiz de süreç ve genel hedeflerimiz görülmekte, A.01 Analizler çizelgesinde de verileri analiz edilmektedir.

 

Firmamız yönetim sistemlerinde tehlike analizlerini yapmış kontrol noktalarını belirlemiş ve F 21 Tehlike Tanımlama ve Risk Değerlendirme Formu ile kayıt altına almıştır.

Entegre yönetim sistemi kapsamındaki süreçler ve ilişkileri Süreçler dosyasında gösterilmiştir.

 

Süreçlerin birbirleriyle bağlantıları oklarla belirtilmiştir. Ancak Sürekli İyileştirme süreci bütün süreçlerle ilişkilidir.

 

Konularının birbirleri ile aşağıdaki şekilde etkileşimleri sonucunda Sürekli iyileşmeyi sağlayacak yapı firmamızda uygulanmaktadır.

 

Genellikle her bir sürecin çıktısı takip eden sürecin girdisini oluşturur.

 

Kalite ve İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemlerinin yılda bir yapılan Yönetimin Gözden Geçirme Toplantıları ile güncelliği ve güvenilirliği sağlanmaktadır.