Türkiyenin İlk ve En Büyük Otomatik Kapı Üreticisi
Kurumsal HakkımızdaMarkalarımızBasında Biz Referanslar Ürünlerimiz
Üretim Panel Çekme Hattımız Sac Dilme ve Abkant Mikro delik ve Kesme Kalıplarımız Elektrostatik Toz Boya Kaynakhane Seksiyonel Panel ve Ray Hazırlık Fotoselli Kapı Üretimi Kalite Yönetim Sistemimiz Galeri Fotoğraflar Videolar Yedek Parça Servisler Kullanım Klavuzları Montaj Klavuzları Garanti Koşulları Sık Sorulan Sorular Dökümanlar Kataloglarımız Garanti Belgesi Marka Tescil Belgeleri Tsek Belgesi Kalite Yönetim Sertifikaları CE Belgeleri Ürün Sertifikaları ExportKariyerİletişim

Özbosan

İş Bankası İş Bankası Yapı Kredi Bankası Yapı ve Kredi Bankası

Ödenecek Miktar Kart Üzerindeki Ad Soyad Kart Numarası
Bayi Kodu Kart Sahibi Son Kullanma Tarihi
Güvenlik Numarası Taksit Sayısı Gönder

Satış Sözleşmesi!

SATICI FİRMA
(Özbosan San. ve Tic. A.Ş.) Bundan sonra kısaca (Özbosan) olarak adlandırılacaktır.

Satıcı Firmanın Web Sitesi
(ozbosan.com.tr)

SATIŞA KONU OLAN ÜRÜN
(ozbosan.com.tr) internet sitesi üzerinden satılan tüm ürünler

Satıcı Firma Adresi
Fatih Mahallesi Çamlık Caddesi No:24 Sarnıç / Gaziemir - İZMİR TÜRKİYE

Satıcı Firma Telefonu
(232) 281 35 35

MÜŞTERİ
Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde (ozbosan.com.tr) internet adresinden ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra kısaca Müşteri olarak adlandırılacaktır.

VERGİ
Satışı yapılan tüm ürünlere KDV İLAVE EDİLECEKTİR. Vergi hariç (Tax Free) satış yapılmaz.

ÜYE BİLGİLERİ
Üye, bilgilerini eksiksiz ve hatasız girmelidir. Teslimat için Adres,Sabit telefon numarası ve şirketler için vergi numarası-vergi dairesi girilmesi zorunludur. Bu bilgiler hem güvenlik için hem de kanuni zorunluluklardan dolayı gereklidir.

FİYAT POLİTİKASI
İnternet sitemizden satılan tüm ürün fiyatlarında değişiklik yapma hakkı (ozbosan.com.tr)‘da saklıdır. (Özbosan) bu değişiklerden dolayı sorumlu tutulamaz. Yazım hataları istisnadır.

ÜRÜN STOKLARI
(ozbosan.com.tr) Internet sitesinde teşhirde olan bütün ürünlerden stok tutmaktadır. Ancak stokta kalmayan ürünler için ürün görseli altında bildirim yapılacaktır.

SİPARİŞİN ALINMASI
Üyeliği onaylanmış olan müşteri (Özbosan) ’ a Internet kanalı ile siparişini bildirecektir. Ancak onay e-mail yazısı müşteriye gönderilene kadar sipariş onaylanmamış sayılacaktır. Onay maili müşteriye ulaştıktan sonra sipariş geçerlilik kazanacaktır.


ÖDEME İŞLEMLERİ
Müşteri internet üzerinden siparişini tamamladığı zaman kendisine tercih etmesi için ödeme seçenekleri sunulacaktır. Müşteri bu seçeneklerden uygun olanını seçecek ve işlemlerine bu şekilde devam edecektir. (Özbosan) zaman içerisinde Ödeme seçeneklerini değiştirmeye, arttırmaya, azaltmaya yada kaldırmaya yetkilidir. (Özbosan), Müşterinin Ödeme amacı ile verdiği bilgileri korumakla yükümlüdür.

ÜRÜNLERİN SEVKİYATLARI
(Özbosan), ürün siparişi ve Ödemesi tamamlanan tüm ürünleri en geç 2 iş günü içerisinde hazır hale getirecek ve Müşteriye sevk edecektir.Ürünlerin sevkiyatı Türkiye Cumhuriyeti dahilinde bilinen lojistik firmaları ile sağlanacaktır. Ürün sevkiyatını üstlenen lojistik firmalarından kaynaklanan gecikmelerden (Özbosan) sorumlu değildir.

SEVKİYATLARIN ÜCRETLENDİRİLMESİ
(Özbosan), ürün sevkiyatları için Müşteriden bedel talep etme hakkını saklı tutar. Ancak internet sitesi üzerinde mutlaka Müşteri bilgilendirilecektir. Müşterinin tüm Ödemelerini yapmasından sonra ek bir sevkiyat bedeli hiçbir surette çıkartılamaz.

ARIZA VE İADE İŞLEMLERİ
(Özbosan) ,bütün ürünlerini, kurumsal yapıya ulaşmış firmalardan temin etmektedir. Müşterinin aldığı ürünlerde çıkacak olası sorun veya kusurlar rollus tarafından incelendikten sonra ürün hatasısöz konusu ise ürünün yenisi veya aynı tutarda farklı bir ürün müşteriye teslim edilecek, istenirse ürünün bedeli iade edilecektir. (Özbosan) gerek gördüğü takdirde hatalı ürünü üreticiye incelenmesi için gönderecektir. Üretici firma onay verdiği takdirde ürün yenisi yada aynı tutarda farklı bir ürün ile değiştirilecek yada ürüne Ödenmiş olan bedel iade edilecektir.GARANTİLİ ÜRÜNLER de ise garanti koşulları geçerli olacaktır. Azami tamir süresi 30 iş günüdür. Müşteri ,ürünü orijinal ambalajında, garanti belgesi, faturası dahil tüm evrakları ile (Özbosan) a göndermelidir. Herhangi bir neden ile iade edilen ürünlerin müşteri hatası sözkonusu değil ise kargo ücreti (Özbosan)’a aittir. Seçilecek nakliye firmasının takip edilebilir olması Önemlidir. Hatalı ürün, rollus a ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluğundadır.


DİĞER SÖZLEŞME MADDELERİ :
1- Tüketici aldığı ürünü fatura tarihini takiben 7 gün içerisinde açılmamış orijinal ambalajında tüm evrakları (fatura,garanti belgesi v.s.) ile iade etme hakkına sahiptir. Ancak bu durumda iade edilecek ürünün hiçbir şekilde son kullanıcıya satışını engelleyecek durumların söz konusu olmaması gerekmektedir. Müşterinin ürün alımından cayması halinde tüm sevkiyat, sigorta ve banka komisyonlarını ve satıştan dolayı meydana gelen tüm zararları (Özbosan)’ a tazmin etmesi gerekmektedir.

2- (Özbosan) internet sitesi üzerinde yer alan tüm ürün bilgileri ve fiyatları sürekli kontrol etmek zorundadır. Ancak her türlü duruma karşın dizgi veya hesaplama hatalarından kaynaklanan durumlarda (Özbosan) sorumlu değildir.

3- Sözleşmenin onaylandığı tarihte var olmayan, ancak daha sonra meydana gelen ve sözleşmenin taraflarından bir yada ikisinin sorumluluklarını yerine getirmesini engelleyen durumlar (Doğal Afet, Savaş, Terör, Grev v.b gibi) mücbir sebep olacaktır. Bu durumda mücbir sebepten etkilenen taraf, diğer tarafa durumu yazılı olarak bildirecektir. Mücbir sebebin devamı esnasında tarafların sözleşme hükümlerini yerine getirme hükümlülükleri bulunmamaktadır. Mücbir sebebin 10 gün içerisinde ortadan kalkmaması halinde tarafların her birinin tek taraflı olarak sözleşmeyi feshetme hakkı saklıdır.

4- (Özbosan) internet sitesinden ürün alan tüm Müşteriler, sözleşmede yer alan maddelerin tamamını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

UYGULANMASI
Sözleşme hükümleri her iki tarafı da bağlayan hükümler içermekte olup, bir tarafın sözleşme hükümlerine uymaması, diğer tarafın sorumluluğunu ortadan kaldırmamaktadır.

SÖZLEŞMENİN BAŞLAMASI
Bu sözleşme, Müşterinin (Özbosan) internet sitesi üzerinden siparişini tamamlaması ile başlar. Müşteri tarafından Ödeme işleminin henüz tamamlanmaması, sözleşme hükümlerini ortadan kaldırmaz.

İletişim Bilgileri;
Fatih Mahallesi Çamlık Caddesi No:24 Sarnıç / Gaziemir - İZMİR TÜRKİYE
(232) 281 35 35 (pbx) / info@ozbosan.com.tr