Türkiyenin İlk ve En Büyük Otomatik Kapı Üreticisi
Kurumsal HakkımızdaMarkalarımızBasında Biz Referanslar Ürünlerimiz
Üretim Panel Çekme Hattımız Sac Dilme ve Abkant Mikro delik ve Kesme Kalıplarımız Elektrostatik Toz Boya Kaynakhane Seksiyonel Panel ve Ray Hazırlık Fotoselli Kapı Üretimi Kalite Yönetim Sistemimiz Galeri Fotoğraflar Videolar Ticari Ürünler Yedek Parça Servisler Kullanım Klavuzları Montaj Klavuzları Garanti Koşulları Sık Sorulan Sorular Dökümanlar Kataloglarımız Garanti Belgesi Marka Tescil Belgeleri Tsek Belgesi Kalite Yönetim Sertifikaları CE Belgeleri Ürün Sertifikaları ExportKariyerİletişim

Hakkımızda

ÖZBOSAN

olarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizdeki en önemli hedefimiz müsteri memnuniyetimizin sürekliligini saglamaktır. Bunun için ön gördügümüz temel politikamız;
İnandığımız değerlerden taviz vermeden sürekli eğitim yolu ile üst yönetimin ve tüm çalışanlarımızın kaliteyi “mükemmel”e ulasmak adına herkesin kendisi ile yaptığı sonsuz bir yarıs olarak görmesini sağlamak.

işimiz ile ilgili teknolojik gelismeleri daima takip edip, dogrularımızdan ayrılmadan, ülkemize ve topluma kalkınma degeri saglayan, saygın ve güvenilir bir kurulus olmaktır.
Misyonumuz
Müsterilerimizin beklenti ve gereksinimlerinide göz önüne alarak tüm üretim ve hizmet faaliyetlerimizde ki en önemli hedefimiz, istenilen kalite de ürünü, en uygun fiyatla, istenilen zamanda sunabilmek, satıs öncesi ve satıs sonrası teknik destek ile müsteri memnuniyetimizin sürekliligini saglayarak, sektörde tercih edilen ve akla gelen tek marka olmak.
Vizyonumuz
Ülke genelinde montaj ve servis konusunda ki çözüm ortaklarımızın sayısını arttırarak,

ÖZBOSAN

markasını mevcut ve yeni ürünlerimiz ile daha çok noktaya ulastırıp kurumsal kimligimizi güçlendirmektir.
Değerlerimiz
Özbosan da kusaktan kusaga aktarılan özlü bir söz vardır; ‘’hayatta para ile satın alamayacagımız 4 deger ;
Sağlık
Tecrübe
İtibardır,
Güzel Ahlaktır.
Attıgımız her adımda bize yol gösterici olan bu degerlerin kalıcı olabilmesi için;
çalısanlarımız ve müsterilerimiz ile bilgiyi paylasır, sürekli olarak gelismeyi tesvik ederiz. Evrensel, toplumsal ve kültürel degerlere saygı gösteririz. Yasalara, ulusal ve uluslar arası mevzuata riayet etmek ve verdigimiz sözlerin daima arkasında olmak kosulu ile ticari itibarımızın sürekliligini saglarız. Faaliyetlerimizi dogruluk dürüstlük,ve açıklık ilkeleri çerçevesinde çalısanlarımızın is güvenligini saglayıp çevreye duyarlı olmak süreti ile gerçeklestiririz.